İnceleme

Dünya Üzerindeki En Hızlı Telefon Modelleri

Dünya üzerindeki en hızlı telefon modelleri arasından bazıları oldukça pahalıdır, ancak yeni bir akıllı telefona tonlarca para harcamanız gerekmez. Apple, geçen yılın sonlarında piyasaya sürülen dört iPhone 12 modeliyle kendini aştı ve Pro sürümlerinin fiyatına esnetemezseniz, standart iPhone 12 sizin için en iyi telefon olabilir. A14 Bionic işlemci gerçekten ihtiyaç duyacağınızdan daha fazla güce sahipken, geliştirilmiş çift lensli arka kamera sistemi her türlü ışıkta muhteşem fotoğraflar çekebilir. iPhone 11’e kıyasla harika bir yeni ekran, birkaç yeni numaraya sahip mükemmel kameralar sunuyor, artı 5G ve geleceğe dönük koruma için dünyanın en hızlı telefon işlemcisi.

iPhone 12 Pro

Yeni iPhone 12 Pro’da beğenilecek o kadar çok şey var ki, nereden başlayacağınızı bilmek zor. İnanılmaz hızlı A14 Bionic işlemci, 5G’nin eklenmesi, eklenen LiDAR ile geliştirilmiş üç lensli kamera sistemi, telefonun yeniden tasarlanmış şekli ve daha niceleri. Hem donanım hem de yazılım açısından etkileyici bir paket. Pro modeli, daha iyi derinlik algılaması için bir telefoto lens ve yerleşik LiDAR ekler. Her ikisi de harika telefonlar, ancak daha yüksek fiyat nedeniyle Pro sürümünün daha az popüler olacağını düşünüyoruz. Her iki model de şüphesiz Dünya üzerindeki en hızlı telefon modelleri arasında.

OnePlus

OnePlus, telefon üreticilerinin en üst masasındaki yerini sağlamlaştıran OnePlus 8 Pro ahizesi ile geçen yıl herkesi şaşırttı. Bu telefonun rakipleri kadar sert vurmadığı tek alan kamera sistemiydi, bu yüzden bu yılki yeni OnePlus 9 Pro kamera sistemini ikiye katladı. Ve sonuçlar mükemmel. Bugün piyasadaki en iyi telefonlarla rekabet ediyor ve Dünya üzerindeki en hızlı telefon modelleri listesinde yerini alıyor. Mükemmel kıyaslama puanları ve gerçek dünya hızı ve performansı da sağladı. OnePlus 9 Pro, şarj teknolojisi konusunda da liderdir ve firmanın 65 watt Warp Charge şarjı, telefonun sadece 29 dakikada yüzde 0-100 arasında şarj edilmesini sağlar.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Samsung Galaxy S21 Ultra, yalnızca Samsung’un şimdiye kadar ürettiği en iyi telefon değil, aynı zamanda dijital ekran kalemi desteğiyle gelen ilk S serisi el cihazı olmasıyla da tarihe geçen bir telefon. Tıpkı Galaxy Note serisi telefonlarda olduğu gibi, S21 Ultra artık bir dijital ekran kalemi ile birlikte kullanılabiliyor, ancak telefonla birlikte gelmese ve Note serisinden farklı olarak içinde ekran kalemi saklanamıyor.

Ekran kalemi işlevinden uzakta, telefon, hem 120Hz yenileme hızı hem de birinci sınıf ekranından 5nm çip üzerinde sistemine kadar her yönden 5 yıldızlı bir canavardır. Dünya üzerindeki en hızlı telefon modelleri Samsung Galaxy S21 Ultra ile mücadele ederken şansa ihtiyaç duyuyor. En son Android 11 işletim sisteminin yanı sıra dizüstü bilgisayar teknolojisine sahip DeX Modu ve ters kablosuz şarj gibi birçok gelişmiş özelliği bir araya getiriyor.

Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi, Xiaomi Mi 11 Ultra ile birinci sınıf akıllı telefon oyuncularına karşı çıkıyor. Ön kamera kullanırken kaliteyi kaybettiğiniz günler geride kaldı, artık ana kamera sisteminin tüm avantajlarından yararlanabilir ve herkesin çekime dahil olduğundan emin olabilirsiniz. Sadece daha iyi öz çekimler yakalamakla kalmayacak, aynı zamanda bas-çek yetenekleri de mükemmel.

İki ekran ve mükemmel bir kamera sistemi bu telefonun tek avantajı değil, aynı zamanda satın alabileceğiniz en güçlü telefonlardan biri. Fotoğraf düzenlemeden mobil oyunlara kadar her şeyi kolaylıkla hallediyor Dünya üzerindeki en hızlı telefon modelleri listesindeki kazananlardan bile daha etkileyici bir performans sergiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu