İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Yararlı Programlar
 3. En Yararlı Programlar

En Yararlı Programlar

En Yararlı Programlar

En Yararlı Programlar

Yeni bir bilgisayara, ihtiyaç duyulduğu durumlarda ya da format sonrasında her bir kullanıcının ihtiyaç duyduğu en yararlı programlar listemizi sizler için derledik. Bu programlar ile sistemi güncelleyebilir, virüs koruması sağlayabilir, görüntülü konuşma yapabilir ve film izleyebilirsiniz.

Temel gereklilik sayılabilecek en yararlı programlar listemizi aşağıda görebilirsiniz:

 • Open Office 3.3.0
 • Avira AntiVir
 • Zip 9.20
 • Gom Player
 • K-Lite Codec Pack 7.5.0
 • Winamp Media Player 5.621
 • Irfan View
 • Foxit Reader
 • Ccleaner 3.09
 • InfraRecorder
 • ImgBurn

Yukarıda belirttiğimiz programların ne amaçla kullanıldığına aşağıda sizin için kısaca değindik. Günümüzde sıklıkla tercih edilen bu yazılımları kendi web sitelerine girerek güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Kolay bir şekilde ilgili programları bilgisayarınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilir ve farkı görebilirsiniz.

Open Office 3.3.0

En yararlı programlar listemizin ilk sırasında yer alan Open Office üzerinden Word, Excel gibi dosyalarla ücretsiz bir şekilde çalışma yapmanızı sağlıyor.

Avira AntiVir Personal

Avira AntiVir, bir antivirüs programı olarak kullanıcılar için ücretsiz bir şekilde koruma sağlıyor. Bilgisayarınızı temizleyerek güvenli ve de çok daha hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zip 9.20

Birçok dosyanızın arşivlenmesini sağlayabileceğiniz Zip 9.20’yi ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gom Player

Videolarınızı ya da filmleri izleyebileceğiniz Gom Player’ı da ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

K-Lite Codec Pack 7.5.0 

K-Lite Codec Pack 7.5.0 ile birlikte cihazınız video oynatma yönünden çok daha yetenekli hale geliyor. HD formatı gibi birçok video formatında videolarınızı izleyebilirsiniz. Kurulum ve kullanım kolaylığı ile de birçok kişi tarafından tercih edilerek kullanılıyor.

Winamp Media Player 5.621

En bilinir yazılımlardan biri olan Winamp, temalar, eklentiler ve de hızlı ekolayzır özelliklerini tavsiye ederiz. Geçmişten günümüze kullanılan bir program olan Winamp, şu anda da birçok kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Irfan View

Irfan View programı ile resimlerinizi büyütebilir, kesebilir veya renkleriyle oynayabilirsiniz. En iyi fotoğraf görüntüleyici olarak bilinen bu programı ufak bir photoshop programı gibi görebilirsiniz.

Foxit Reader

PDF formatında olan tüm dosyalarınızı okumak için bu Foxit Reader’ı kullanabilirsiniz. Kolay kurulum ve kullanım sağlamaktadır.

Ccleaner 3.09

Ccleaner 3.09 programı sayesinde bilgisayarınızda yer alan internet geçmişini, çerezleri, hata raporlarını, önbellek dosyalarını ve program kalıntılarını kolaylıkla silebilirsiniz. Sistem bakımınızı sağladıktan sonra bilgisayarınızın nasıl hızlandığını göreceksiniz.

InfraRecorder

Ses, video ya da veri dosyaları hazırlayacağınız bu program ile aynı zamanda disk de kopyalayabilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde kurulumunu yaparak istediğiniz ses, veri ve video çalışmalarını yapabilirsiniz.

ImgBurn

En yararlı programlar arasında yer alan ImgBurn programı ile tüm dosyalarınızı güvenle ve kolaylıkla yazdırabilirsiniz.

Bilgisayar programları etki alanları ve kullanım amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Bilgisayara yüklenen bu popüler programlar ile cihazınızın sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap