İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: Huawei FreeBuds 4

İnceleme: Huawei FreeBuds 4

İnceleme: Huawei FreeBuds 4

İnceleme: Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4 modeli ile Huawei, kablosuz kulaklıklarda şık tasarımları ve özellikleri ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Huawei farklı bütçelerde ürünleri ile de birçok kişinin ulaşabileceği nitelikte ürünlere sahiptir.

Beyaz ve gümüş renkleri ile oldukça ilgi çekici olan kablosuz kulaklıkları, şarj kutusunda ise mat bir görünümü tercih ediyor.

Aynı zamanda hafif olması da birçok kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. Ortalama 4,1 gram ağırlığı ile baskı ve yorgunluk hissetmeden uzun süre kullanabilmenizi sağlıyor. Kulak uçları açık ve hemen hemen birçok kişinin kulağına uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış. Ancak yine bu bazı uyum sorunlarının yaşanmayacağını da kesinleştirmiyor.

Bluetooth özelliğinin olması ile de hızlı bir şekilde diğer cihazlarınız ile etkileşim sağlayabilirsiniz. Telefon, TV, dizüstü bilgisayar ve tabletleriniz ile kolayca eşleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kablosuz şarj desteği ile de bulunduğunuz her yerde kabloya gerek kalmadan şarj edebilirsiniz.

Nasıl Eşleştirme Yapabilirim?

Huawei FreeBuds 4 modeli herhangi bir cihaz ile kolaylıkla eşleştirilebilir. Bunun için aygıtın kenarında bulunan düğmeye kısa bir süre basmanız yeterli oluyor. Lambasının yanıp sönmesi ile eşleşme modunun aktif hale geldiğini anlayabilirsiniz. Ardından da eşleştirme yapacağınız cihazın bluetooth ayarlarından FreeBuds 4’ü bulmanız bağlantı sağlamak için yeterli olacaktır.

Ek olarak buletooth 5 teknolojisini desteklemesi de birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilmenizi kolaylaştırıyor. Telefon, tablet, bilgisayar vb. cihazlarınızla eşleştirebilir ve hızlı bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz çift bağlanmayı kapatabilir veya aktifleştirebilirsiniz. Sadece tek bir cihaza bağlı bir şekilde kullanımı da belirleyebilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4 Kullanımı

Huawei FreeBuds 4 kulaklıkları kaliteli malzeme kullanımı, şık tasarımı ve hafifliği ile uzun süre boyunca herhangi bir yorgunluk ya da kulağınıza baskı yaşanmadan kullanım sunması tercih edilmesini sağlıyor.

Oldukça tatmin edici ses çıkışı özelliği de kullanıcılarını memnun bırakan Huawei, yoğun bas sesi deneyimi isteyenler için ilk sırada yer alabilecek bir ürün modeli sunuyor. Başarılı mikrofon sistemi ile de hem telefon hem de görüntülü konuşmalarda rahatlık sağlıyor. Sesin karşı tarafa parazit olmadan net gidiyor olması da diğer teknik özelliklerinden biri. Günlük kullanım bakımından da uzun ömürlü pil kullanımı sunması beklentileri karşılıyor. Ses gücünün düşürülmesi ile de şarj süresinin daha uzun süre gitmesini sağlayabilirsiniz. Tek bir şarj ile ortalama 2-3 saat kullanılabilirken tamamen şarjının dolu olması ile de 14 saate kadar kulaklığı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Estetik ve güncel niteliklere sahip açık uçlu kulaklık tasarımıyla yüksek performans sağlayan Huawei FreeBuds 4 model kulaklık temin etmek son derece yerinde bir davranış olacaktır. Genel olarak Huawei marka cihazlar ile uyumlu olan kulaklık modelini diğer cihazlar ile eşleştirebilir ve kullanımını sağlayabilirsiniz. Bluetooth özelliğini aktif hale getirmeniz eşleştirme yapabilmeniz için yeterli olacaktır.

 

Yorum Yap

Yorum Yap