İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: Huawei MatePad 11

İnceleme: Huawei MatePad 11

İnceleme: Huawei MatePad 11

İnceleme: Huawei MatePad 11

Huawei MatePad 11 tablet, şık tasarımı ve logo, öz çekim kamera gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor. 11 inç ve 485 gram ağırlığında olan bu tablet 7.25 de profil kalınlığına sahiptir.

Yatay kullanım için uygun olan ekranı sayesinde tutuşta da kullanışlı bir tablet olarak ön ve arka yüzünde de alüminyum bir malzemeden üretilmiştir. Mat gri rengi ile de çalışan insanlar için bir tercih nedeni olarak görülebilir.

Kamera, mikrofon ve Led flaş özellikleri ile de çözünürlük konusunda da oldukça başarılı. Fotoğraf, video görüntüleri net, ekranda bulunan yazılar ise okunaklıdır.

Huawei MatePad 11 Ses Özellikleri

Huawei MatePad 11 tablet ses özellikleri ile iletişim ve de eğlence ihtiyaçlarını da oldukça iyi bir şekilde karşılamaktadır. Ses özelliklerine önem vermesi sayesinde bu yönde kalitesini konuşturuyor.

4 hoparlör ile stereo ses oldukça iyi bir çıkış sunuyor. Ses teknolojisine önem vermesi ile temiz ses çıkışı sağlayan bu tablet ile film izlerken, müzik dinlerken ya da görüntülü iletişim sağlarken başka bir ses aksesuarına ihtiyaç kalmadan size yeterli bir kullanım sağlıyor.

Ön kameranın kaliteli olması da yapılacak olan görüntülü görüşmeler için olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kaliteli bir ön kamera sunum, toplantı ya da arkadaşlar ile görüntülü konuşmalarda son derece önemli bir yere sahip.

6 GB RAM ve bunun yanında 128 GB hafızasına ek olarak microSD kart kullanmanız belge, video ve fotoğraflar için çok daha fazla alana sahip olmanızı sağlayacaktır.

Aynı zamanda BluTV, Netflix ya da Exen, Youtube gibi platformlardan dilediğiniz video, dizi ve de filmleri yüksek ses kalitesi ile izleyebilir, keyifli anların tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Huawei MatePad 11 İşletim Sistemi

Huawei MatePad 11 tablet işletim sistemi cihazın daha basit bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor. Ana ekran düzeninin yeni olması ve işletim sisteminin HarmonyOS Sans yazı tipini kullandığını görüyoruz.

Bu yazı tipi kullanımı daha çekici kılarken, etkileyici bir görünüme de sahip.

Ana ekran düzeni klasik Huawei düzeninde görülüyor. Birçok uygulamayı ve de widget ve de kısa yolları ana ekran üzerinde görebilirsiniz.

Yazılım özelliklerinin dışında da Huawei MatePad 11 tablet, ekranı, renkleri, parlaklığı, donanım bileşenleri, pil ömrü gibi özellikleri sayesinde kaliteli ve de hızlı bir performans göstermesini sağlıyor.

Tabletin sunduğu bir diğer özellik ise yüz tanıma yöntemi. Biyometrik kimlik doğrulama özelliğini selfie kamerasını kullanarak yapabilirsiniz. Ekran kilidinin açılması için öz çekim kamerasını kullanabilirsiniz. Tabletin kaldırılması ile yüzünüz tanınacak ve ekran kilidi açılarak tableti kullanmaya başlayacaksınız.

Ses sisteminin de diğer tabletlere oranla kaliteli olması tercih edilmesinin diğer nedenlerinden biri. Kılıf veya kalem gibi aksesuarları ile de kullanımda şıklık sunuyor.

Yorum Yap

Yorum Yap