İlginizi Çekebilir
İnceleme: Oppo Enco X
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: Huawei Watch 3 Pro

İnceleme: Huawei Watch 3 Pro

İnceleme: Huawei Watch 3 Pro

İnceleme: Huawei Watch 3 Pro

Huawei Watch 3 Pro modeli ile Huawei, Türkiye’de satışa sunduğu bu ürünü ile şık ve kaliteli bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Çok daha ileri bir tasarım ile dairesel ekrana sahip olması da dikkatleri üzerine çekmesini sağlıyor.  

Ön tarafı safir cam, arka tarafı seramik kaplama olan titanyum gövdeli bir akıllı saat ile gayet şık bir görünüme sahip. Sadece 63 gram olması da bilekte taşınırken bir yorgunluk oluşmamasını sağlıyor.

Spor yaparken, denize ya da havuza girerken silikon kayış kullanmanız, deri kayış yerine çok daha avantajlı olacaktır. Sıcak yaz günlerinde de rahatsızlık vermeyen deri kayışı da oldukça şık.  Aynı zamanda suya dayanıklı olması da oldukça elverişli bir imkan sunuyor. 50 metreye kadar derinliklerde rahatlıkla kullanılabilir bir direnç gösteriyor.

Sağ kenarında fiziksel kontrol bulunmakta ve menüye erişim sağlıyor. Sadece egzersiz için değil istediğiniz uygulama için de hızlı erişim tuşu bulunmakta. Arka kısmında yer alan oksijen düzeyi ölçümü, kalp hızı ölçümü, vücut sıcaklığı ölçümü vb. işler için birçok sensör de var. Ek olarak güçlü hoparlör ve mikrofonunun da olduğunu görüyoruz.

Tüm özelliklerine ek olarak vücut sıcaklığını anlık takip etmesi, düşme algılama ve SOS çağrısı gibi özellikleri ile de hızlı bir şekilde yardım çağrısı yapabiliyor. SOS çağrısı ise en yakınızdakiler ile paylaşılıyor.

Donanım, Özellikler ve Pil

Huawei Watch 3 Pro modeli dairesel bir ekrana sahip. 1.43 inç ekran ve 326 ppi piksel yoğunluğuna sahip. Bu sayede de oldukça okunur ve net bir görsel sunuyor. Yenileme hızının 60 Hz olması ile de akıcı kaydırma yapabiliyorsunuz.

Yüksek parlaklığa sahip ekranı ile kolay bir şekilde güneş altında da ekranı okuyabilir ve de görebilirsiniz. Amoled ekranı sayesinde pil ömrü de oldukça uzun. Klasik bir saat görünümünün olması da açık ekran özelliğinden faydalanmanızı sağlıyor.

Huawei Watch 3 Pro iyi bir performans göstererek normal kullanım modu, süper güç tasarrufu modu durumlarında da oldukça akıcı bir şekilde çalışıyor. Kullanıcı ara yüzü ile de ayarlamaların yapılması, gezinti hızı saat yüzü değiştirme gibi işlemler de oldukça hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Aynı zamanda kaydırma özelliği ile de verdiği hızlı tepkiler son derece beğenilen özellikleri arasında.

Huawei Watch 3 Pro Dil Ayarı ve Kullanımı

Huawei Watch 3 Pro dil ayarı yapılması ile kolay bir şekilde telefonunuz ile eşleştirilebiliyor. Sadece Huawei değil, İos YA DA Android olan diğer telefonlarınız ile de bu akıllı saati kullanabilirsiniz. Bunun için de Huawei Sağlık adlı uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede android ya da İos yüklü telefonlarınızda akıllı saat uygulamasını çalıştırabilirsiniz.  Eşleştirme işlemi de cihazlar telefonunuzdaki cihazlar bölümünden rahatlıkla yapılabiliyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap