İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: Oppo Enco Air

İnceleme: Oppo Enco Air

İnceleme: Oppo Enco Air

İnceleme: Oppo Enco Air

Oppo Enco Air kablosuz kulaklık mayıs ayından bu yana Türkiye’de de satışta. Uygun fiyatlı kulaklıkları ile beğeni toplayan Oppo, Enco Air modeli ile de yine oldukça uygun bir fiyat bandında ürününü satışa sunuyor.

Gürültü engelleme özelliği bulunmuyor ancak buna ek olarak pek çok özelliği de içinde barındırıyor. Aynı zamanda uzun pil ömrü de kullanım avantajı sağlıyor.

Oppo Enco Air Tasarım

Oppo Enco Air kablosuz kulaklık açık uçlu bir tasarıma sahiptir. Bu da demek oluyor ki değiştirilebileceğiniz silikon uçlar mevcut değil. Her bir kulak için aynı şekilde tasarlanan bu kulaklık modeli sorun yaşayanlar için pek kullanışlı olmayacaktır. Yine de kulaklığın kulaktan fırlayarak düşmesi gibi sorunlarla pek karşılaşılması söz konusu olmuyor. Sap kısmının yeterli uzunlukta olması da kulakta düzgün bir şekilde durmasını sağlıyor.

Beyaz ve de siyah olmak üzere renk seçenekleri ile oldukça ilgi çekici olan bu model aynı zamanda 4 gramın altında bir ağırlığa sahip olarak oldukça hafif. Şarj kutusu da oldukça estetik ve şık bir görünüme sahip. Cebinizde ya da çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Şeffaf olan kapağı sayesinde kulaklıkları kapak kapalıyken de görebiliyorsunuz. Ek olarak bluetooth eşleştirme düğmesi ise şarj kutusunda bulunmuyor.

Suya karşı dayanıklı olması yağmur yağarken kullanılmasını, spor yaparken kullanılmasını sağlıyor. Bu yönüyle oldukça elverişli bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

Yüksek sesle müzik dinlemeyi sevenler için iyi bir haberimiz var. İyi bir ses çıkış şiddetine sahip olan bu model ile keyifli bir şekilde müzik dinleme zevkine varabilirsiniz.

Uzun ömürlü pil kullanımı da en önemli özelliklerinden biri. 10 dakikalık bir şarj etme ortalama 8 saat kadar kullanım imkanı sunuyor. Tek şarj ile de 4 saat kadar bir süre dinleme imkanı veriyor. Tam şarj edildiğinde ise 24 saat pil kullanımı olduğunu belirten Oppo, bu özelliği ile gün boyu kullanım yapmanızı sağlıyor.

Oppo Enco Air Kulaklık Kullanımı

Oppo Enco Air kablosuz kulaklık hafif olmasından ötürü son derece rahat bir kullanım sunuyor. Ancak açık uçlu olması, değişebilir silikon uç kullanımı tercih edenler için pek ilgi çekici olmayabilir. Suya, tere dayanıklı olması da sporseverlerin memnun olmasını sağlayacak.

Oppo Enco Air kablosuz kulaklıklar ve de kutusu son derece şık. Ortalama üstü ses kalitesi ile de aktif gürültü engelleyici özelliğinin bulunmamasını hoş karşılamanızı sağlayabilir. Kısa sürede şarj ediliyor olması, uzun ömürlü pilleri de sunduğu diğer avantajları arasında yer alıyor. Kişisel bütçenizi zorlamadan hem iyi bir ses kalitesine hem de şık bir kulaklığa sahip olabilirsiniz. Birçok teknolojisi mağazasında ya da GSM operatörleri mağazalarında Oppo ürünlerini ve de Enco Air modellerini inceleyerek kararınızı çok daha rahat verebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap