İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: Oppo Enco X

İnceleme: Oppo Enco X

İnceleme: Oppo Enco X

İnceleme: Oppo Enco X

Oppo Enco X kulaklık modeli 2021 yılı içerisinde dikkat çeken Oppo ürünlerinden biri olarak iddialı olmaya devam ediyor. Pek çok teknolojik ürünleri ile ön plana çıkan Oppo, kulaklıklarda da başarılı ürünler verdiğini gösteriyor.

Kulaklık kullanımı birçok yerde bize avantaj sağlıyor. Yolda, arabada, bisiklet sürerken, spor yaparken, yürüyüşte, diğer işlerimiz ile uğraşırken vb. ellerin serbest kalmasını sağlayarak kullanım avantajı sunuyor.

Kullanımın oldukça rahat olduğu ve kulaktan fırlama, düşme gibi sorunlar ile karşılaşılmaması da tercih edilmesini sağlıyor. Gövde kısmının dizaynı sayesinde kulaklıklar oldukça iyi bir şekilde kulağa oturuyor. Üstelik hafif olması ile de uzun süreli kullanımlarda baskı ya da yorgunluk hissi yaşatmıyor.

Tasarımı sayesinde spor yaparken de kullanımı uygun olan Oppo Enco X kulaklık terden ya da yağıştan etkilenmeden kullanım olanağı sağlıyor.

Oppo Enco X Renk Seçenekleri

Oppo Enco X kulaklık renk seçenekleri beyaz ve siyah olmak üzere satışa sunuluyor. Her iki renk model de son derece estetik bir görünüme sahip. Kulaklık renkleri ile uyumlu şarj kutusu bulunuyor. Kablosuz şarj etme özelliği ile de her yerde kullanım imkanı sağlayan bu kulaklıklar ile rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

Kulaklıkların farklı yerlerinde sensörler ve mikrofonlar da bulunuyor. 2 ya da 3 kez tıklatma, bekletme kontrolleri de genel olarak iyi bir şekilde çalışmakta. Ses kontrolünü sağlayabilir, müziği duraklatabilir, değiştirebilirsiniz.

Dokunmatik kontroller için HeyMelody ya da Oppo telefonlarında bulunan bluetooth ayarları ile basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bluetooth 5.2 desteği ile yüksek kalitede ses iletimi sağlanıyor. En iyi kodlayıcılardan biri olan Oppo sayesinde kaliteli ses dinleme olanağı sunuluyor.

Telefon görüşmelerinde de son derece iyi bir performans sağlıyor. Gürültü engelleme, gürültü bastırma gibi özellikleri ile sesin karşı tarafa net ve de anlaşılır bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Oppo Enco X Kullanımı

Oppo Enco X kulaklık şık tasarım ve şarj kutusu ile başarılı bir kablosuz kulaklık olarak karşımıza çıkıyor. Hafif bir ürün olması da kullanımını kolaylaştıran bir diğer etken.

Video izlerken, müzik dinlerken, telefon görüşmesi yaparken sunduğu ses kalitesi ile eğlenceli ve de keyifli bir şekilde vakit geçirmenizi sağlayan bu model kulaklıklardan oldukça memnun kalacağınız bir performans görebilirsiniz.

Pil konusunda da kendi segmentinde ortalama bir başarı sunuyor. Kablosuz bir şekilde şarj edilebilmesi de dışarıdayken kolaylık sağlıyor. Hem Oppo kullanıcıları hem de Android kullanıcıları için kullanılabilir olan bu kulaklıklar, rahat kullanım imkanı sunacaktır.

Oppo telefon sahibi değilseniz HeyMelody uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. tüm Android işletim sistemli telefonlar için Google Play üzerinden indirilebilen bu uygulamayı aktifleştirdiğiniz de eşleştirme yapabilirsiniz. iPhone telefonları için şu anda eşdeğer bir uygulama ise henüz bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap