İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
  3. İnceleme: TCL 20 SE

İnceleme: TCL 20 SE

İnceleme: TCL 20 SE

İnceleme: TCL 20 SE

TCL 20 SE, ilk yerli üretim, akıllı telefon olarak piyasada yerini aldı. Türkiye’de üretilen ilk akıllı telefon olması nedeniyle de merak edilen bu model, birçok kişinin merak ettiği yeni ürünler arasında yer alıyor. Bu nedenle biz de ana hatları ve genel kullanımı açısından incelemeye karar verdik.

Şık ve estetik görünümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu ürün, özellikle de büyük ekran kullanımı severler için kenar kavisleri ile de kolay kavrama ve tutuş sağlıyor. 206 gram ağırlığı ile de makul taşıma ağırlığına sahip.

Ürün her ne kadar plastikten üretilmiş olsa da siyah renk modeli ile oldukça estetik ve şık bir görünüm sunuyor. Ara yüzdeki cam görünüm ise son derece başarılı olmuş. 6.82 inç LCD ekrana sahip olan ön yüz büyük bir kısmı kaplıyor.

Büyük Ekran Severler İçin TCL 20 SE

TCL 20 SE akıllı telefon büyük ekran sevenler için tercih edilebilecek bir model. Geniş görüş açıları, parlaklık değerleri ile de gün ışığında görüş kolaylığı sağlıyor. Bu nedenle de güneş altında da oldukça rahat bir şekilde telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Telefon Android 11 yüklü bir şekilde kullanıma sunuluyor. Ana ekranda birçok uygulama bulunuyor. Akıllı yönetici uygulamasında da bellek, pil durumu, bildirim yönetme vb. uygulamaların yönetilmesi imkanını sunuyor. Aynı zamanda telefonunuzu optimize ederek cihaz performansını da kolay bir şekilde yükseltebilirsiniz.

TCL 20 SE telefonunda 4 kamera var ve 16, 5, 2 megapiksel olmak üzere ana, geniş açılı, derinlik ve makro lens kameraları bulunuyor. Ön kamerası ise 8 megapiksel olarak işlev görüyor. Yapay zeka destekli kamera özellikleri ile görüntü ve de renk ayarlarını otomatik olarak cihazınız yapıyor. Çekim yaparken ayarlarda dilerseniz özelleştirme de yapabilirsiniz. Makro lens kamerası ile de ultra yakınlaşma sağlamaktadır.

TCL 20 SE Performansı Yeterli Mi?

TCL 20 SE akıllı telefon Türkiye’de üretilmesi ile dikkat çekmesinin yanı sıra standart tasarımı ile oldukça şık duruyor. Ana malzemesi her ne kadar plastik olsa da kaliteli duruşu ile son derece estetik bir görünüme de sahip.

Kaliteli panel, büyük ekran, 720p çözünürlük ile görsel bir deneyim imkanını da size veriyor. Ses sistemi ise son derece yeterli ve işlemcisi ile günlük işlerinizi yapmak için yeterli performans sunacaktır. 2 güne kadar pil ömrü olan bu akıllı telefon olukça keyifli bir kullanım deneyimi sunuyor. Kamera her ne kadar yüksek beklentileri karşılamasa da günlük hayatta ve sosyal medyada kullanım için yeterli bir kullanım deneyimi sunacaktır.

Pek çok elektronik cihaz satan mağazalardan ve de operatörlerin mağazalarından temin edebilir ve de kullanmaya başlayabilirsiniz. Yerli üretim olması ile de talep görmeye başlayan bu modeli mağazalarda daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap